Heather Locklear jest trzeźwa od roku!

W zeszłym tygodniu aktorka Melrose Place pojawiła się na Instagramie, aby uczcić ten znaczący kamień milowy, zamieszczając cytat z poetki, Mayi Angelou.

"Life Does Go On" (Życie toczy się dalej)

"Nauczyłam się, że bez względu na to, co się dzieje lub jak źle wydaje się dzisiaj, życie toczy się dalej, a jutro będzie lepiej" - czytamy w cytacie.

W podpisie pod postem 58-latek dodał: "Uściski przyjdą później! Dziś mija 1 rok trzeźwości!!!".

Rok temu potwierdzono, że aktorka przebywa w stacjonarnym ośrodku odwykowym.

Walka Locklear z zaburzeniami używania substancji psychoaktywnych i jej zdrowie psychiczne były szeroko opisywane w przeszłości. Wcześniej została przymusowo zatrzymana w zakładzie psychiatrycznym po przyznaniu się do ośmiu wykroczeń i zamiast więzienia otrzymała leczenie psychiatryczne. Aktorka wielokrotnie poddawała się leczeniu, co również wbiło klin między nią a jej córką Avą.

Różnica jednego roku

Jednak jak wielką różnicę może zrobić rok. Gwiazda ma się podobno świetnie.

"Ma się świetnie i wygląda świetnie" - powiedział People przyjaciel gwiazdy. "Najważniejszy jest dzień dzisiejszy, następny i przyszłość, a ona jest w świetnym miejscu".

Przyjaciel dodaje: "Uprawia ogród, chodzi na spacery i gotuje jak opętana. Gotuje dla siebie i Avy, a także dla swoich rodziców".

Jednakże, pomimo wzlotów i upadków, inne źródło twierdzi, że aktorka i jej córka nadal utrzymują "kochającą i wspierającą relację".

"Ava ma bardzo kochającą i wspierającą relację ze swoją mamą" - powiedziało wówczas źródło. "I choć jest to bolesne, wie, że wszystko jest w rękach jej mamy i w rękach Boga. Wszystko, co może zrobić, to tak jak każdy inny człowiek, po prostu modlić się i wspierać".

Połączenie i wsparcie

Po kamieniu milowym, liczne gwiazdy i współtwórcy Melrose Place wzięli na Instagram, aby jej pogratulować.

"Gratulacje, Heather! Tak szczęśliwy dla ciebie, mój przyjacielu!" jej była współgwiazda "Melrose Place" Laura Leighton napisała na Instagramie.

"Kocham Cię Heather!!!!!!!" - napisała gwiazda "Real Housewives of Beverly Hills" Lisa Rinna, kolejna absolwentka "Melrose Place".

Warto przeczytać